9. Mateřská škola Písek

Provoz 9. MŠ v listopadu

Vážení rodiče,

provoz 9. MŠ od 2. listopadu  zatím zůstává beze změny.

Vzhledem k tomu, že epidemiologická situace se  bohužel nezlepšila, stále zůstává v platnosti doporučení zřizovatele o omezení docházky těch, kdo si mohou děti nechat doma.  Jde o doporučení, záleží tedy na konkrétních možnostech  dané rodiny. V posledních týdnech některé školky či třídy v Písku byly zcela uzavřeny kvůli karanténě. Samozřejmě při vyšším počtu dětí ve třídách se  zvyšuje i riziko nákazy mezi dětmi a zaměstnanci.

Navíc  vzhledem k zřejmě pokračujícímu uzavření základních škol  je možné, že někteří zaměstnanci školky  budou muset zůstat  doma s vlastními dětmi na OČR. V tom případně může dojít k situaci, kdy budeme nuceni kvůli chybějícím p. učitelkám spojovat třídy.

 

Prosíme rodiče, aby uvážili podle svých možností docházku dětí do MŠ a informovali nás o případném odhlášení dětí. Plánované akce se budou uskutečňovat či přesouvat podle aktuální situace. Zatím vyčkáváme na to, co přinese další jednání vlády o uzavření  jednotlivých stupňů škol a co na základě výsledků jednání rozhodne zřizovatel MŠ.

 

V případě, že se rozhodnete nechat děti doma, prosím, nezapomeňte dětem odhlásit obědy přes aplikaci Strava.cz

Sledujte webové stránky, pokud budou další změny, budeme Vás neprodleně informovat.

 

 

9. Mateřská škola Písek