9. Mateřská škola Písek

KARANTÉNA ve třídě Medvíďat

V důsledku výskytu COVID-19 pozitivního případu je ve třídě Medvíďat od 9. 9. – 24. 9. 2021 vyhlášena karanténa!

Kontakt s pozitivně testovanou osobou mohl proběhnout ve dnech 7.9.- 9.9. 2021, proto se karanténa týká dětí a zaměstnanců, kteří byli ve školce přítomni v těchto dnech.

Podmínky karantény:

· Rodiče dětí kontaktují dětské lékaře a informují je o nástupu do karantény.

· Děti musí v době 14-ti denní karantény omezit sociální kontakty a před nástupem do MŠ podstoupit nejlépe 5. – 7. den (nejpozději do 10. dne) od kontaktu s pozitivní osobou kontrolní PCR test (s negativním výsledkem).

· Navracejí se do školky po 14 dnech bez klinických obtíží.

Na děti lze vystavit ošetřování člena rodiny. Žádost o vystavení OČR  napište na mail veronika.hodikova@zstylova.cz. Do mailu napište jméno dítěte a datum jeho narození. Formulář Vám přijde mailem s elektronickým podpisem p. ředitele.

! Z trasovacího centra přijde SMS s pokyny pro vyplnění sebetrasovacího formuláře. Pokud je úplně vyplněn sebetrasovací formulář, je žádanka vystavena automaticky, pokud ne budete kontaktováni pracovníky trasovacího centra a žádanka bude vystavena také.

! Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat zdravotní stav.

! Obědy mají všechny děti odhlášené do 24.9.2021.

! Uschovejte si prosím SMS o negativním výsledku, pro kontrolu při návratu do MŠ!

! Omlouváme se za komplikace, ale vzhledem k tomu, že se jedná o ochranu zdraví všech osob, nelze postupovat jinak.

9. Mateřská škola Písek